Vážení rodiče a kolegové,

všem oznamuji, že z důvodu nákazy Covid 19, je pro žáky 3, 4, 5, 6B,7,9 třídy a žáky školní družiny nařízena karanténa 

do 4. 11. 2021. Ostatní žáci budou chodit do školy, včetně všech očkovaných žáků a žáků, kteří Covid prodělali během posledních 6 měsíců. Žáci – jejich zákonní zástupci, jichž se karanténa týká, budou kontaktováni telefonicky i emailem třídními učiteli a hygienickou stanicí budou vyzváni k testování. Hromadné testování PCR testy na škole nebylo umožněno.

Potvrzení pro ošetřovné si můžete předvyplnit na stránkách ČSSZ ( v příloze této zprávy je modrý odkaz přímo na formulář – on.line), ve škole bude vystavováno až od pondělí 

1.11. v ředitelně školy na požádání.

Všem přeji hodně sil, zdraví a těším se na shledání všech dětí 5. 11. 2021.

S pozdravem 

Ředitelka školy