Celorepublikový projekt EVVO s názvem „72 hodin“

Jedná se o tři dny plné dobrovolnických aktivit, které se v České republice konají již po páté. Kdykoliv během těchto 72 hodin a zároveň jakkoliv dlouho se dobrovolníci po celém Česku pustí do aktivit, které pomohou druhým, přírodě, či jejich okolí. Výsledkem těchto projektů bude mnoho úsměvů, radosti, dobrých pocitů z vykonané práce a mnoho dalších pozitivních účinků. Cílem tohoto projektu je zapojit co nejvíce mladých lidí a ukázat jim, že stačí málo, aby společně dokázali mnoho! Tento projekt pořádá Česká rada dětí a mládeže.                                                                                                           Do této akce se zapojili také žáci druhého stupně Základní školy Blížejov, konkrétně ve čtvrtek 12. 10. 2017. Šestá a sedmá třída uklízela okolí nových čtyřdomků. Osmý a devátý ročník shrabával listí –  jedna skupina pracovala u hasičské zbrojnice, druhá v parku u obecního úřadu a u kostela sv. Martina v Blížejově.

CERTIFIKÁT