Denní činnosti

• POSLEDNÍ NÁVŠTĚVA SOLNÉ JESKYNĚ
  • SOLNÁ JESKYNĚ – LEDEN
  • VÁNOCE U VČELIČEK
    Jak jsme slavili Vánoce a těšili se z prvního sněhu. Navštívili nás Tři králové.
  • DENTÁLNÍ HYGIENA – VČELIČKY
    Malá ukázka jak si včelky kontrolují zoubky.
  • JÓGA U VČELIČEK
    I včeličky pilně cvičí.
  • TECHMÁNIE PLZEŇ
    Výlet do Techmánie v Plzni se vydařil. Dětem se líbilo, dobře se najedly a ještě si odpočinuly v autobuse.
  • SOLNÁ JESKYNĚ
    Na Sv. Valentýna jsme se už po druhé vydali do solné jeskyně v Přešticích.
  • DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ – Pohádka „O spícím zámku“
    V únoru k nám přijelo divadlo Ondřej se svou pohádkou „O spícím zámku“. Pohádka se nám moc líbila a někteří se na chvilku proměnili v opravdové herce.
  • LOGOHRÁTKY SE SLÁVKEM BOUROU.
    Naší školku navštívil se svým programem „Logohrátky“ Slávek Boura. Programu se zúčastnili i rodiče, někteří byli i zapojení do programu. Bylo to zábavné i přínosné jak pro nás tak i pro rodiče.
  • LEDEN V DRAČÍ JESKYNI
    Nový rok 2024 jsme odstartovali příchodem tří králů. Děti přinesly ukázat co dostaly k Vánocům. Opět jsme si protáhli těla a zacvičili jógu. Také jsme oslavili narozeniny Vojty, Rozálky a Honzíka. Jeden týden jsme strávili s pohádkami Hrnečku vař, O ošklivém káčátku, O proncezně na hrášku, O Smolíčkovi a O Koblížkovi. Pověděli jsme si co všechno můžeme dělat v ...
  • VÁNOCE V DRAČÍM HNÍZDĚ
    Na Vánoce jsme se všichni moc těšili. Společně jsme si ozdobili stromeček, vyrobili přáníčka pro rodiče, vyzkoušeli vánoční zvyky, zpívali koledy a také jedli cukroví. Nezapomněli jsme ani oslavit příchod nového roku 2024. Pod stromečkem jsme našli plno krásných dárků, ze kterých měli všichni velkou radost.
  • VÁNOČNÍ CVIČENÍ
    Poslední cvičení Dráčat v tělocvičně v roce 2023.
  • NÁVŠTĚVA MIKULÁŠE u včeliček
  • ČERTOVSKÉ ŘÁDĚNÍ S DRÁČATY a NÁVŠTĚVA MIKULÁŠE
    Uspořádali jsme si dopoledne plné her a soutěží. Chodili jsme s kopytem, nosili zlobivé děti v pytli, přenášeli horké brambory…a samozřejmě nechyběla návštěva z pekla a nebe.
  • PRVNÍ SNÍH
    Včeličky na sněhu Dráčata na sněhu