Denní činnost

• Vyzvedávání a příchod dětí
    Příchod               od 6:30 – 8:00                              do 7:00 provoz v I. třídě, po 7:00 provoz i ve II. třídě Vyzvedávání po obědě   12:00 – 12:15  I. třída                                           12:15 – 12:30  II. ...
  • Indiánský týden
    V červnu děti cestovaly po celém světe. Jednou ze zastávek byla i Amerika, kde se seznámily s indiány.
  • Mikulášská nadílka v MŠ Blížejov
    Dne 4.12.2020 naši školku navštívil Mikuláš, anděl a čerti. I přesto, že pár zlobičů tu máme, všechny jsme ubránili a uprosili básničkami, aby nikoho čert do pekla neodnesl. Na každého čekal sladký balíček.
  • Listopad v mateřské školce
    V listopadu jsme si povídali o podzimu, jeho znacích, o zvířátkách – která se ukládají k zimnímu spánku, a také jsme šli uzamknout les, který jsme uzamkli zaříkávadlem a kouzelným klíčem. Zároveň jsme pro zvířátka donesli něco na zub.
  • Říjen v mateřské školce
    Říjen jsme si také velice užívali. Vyráběli jsme stromy z těstovin, hříbky z čočky a ovesných vloček, které nám rostly z mechu, který jsme si donesli z procházky z lesa. Dále jsme si s dětmi vyrobili korálky z brambor a další. Před podzimními prázdninami jsme si poslední den zpestřili strašidelným rejem a lampionovou procházkou.
  • Září ve školce
    Nový školní rok jsme s třídou předškoláků začali v nové sestavě. Děti přivítaly dvě nové paní učitelky a celé září jsme se učili nová pravidla třídy a poznávali nové kamarády. Každý den nás čekali ve školce kamarádi, hračky a nové hry, které nás vším zábavnou formou provedly.
  • Rozloučení s předškoláky
    Dne 26.6.2020 jsme ve školce uspořádali slavnostní pasování nejstarších, nejšikovnějších a nejpřipravenějších školkáčků na předškoláky. Vše bylo narychlo vymyšlené a připravené, ale z našeho pohledu se to velice vyvedlo. Posuďte sami, dle fotografii 🙂
  • Týden vody
  • Masopust a divadlo