Denní činnosti

• LEDEN U STONOŽEK
    Procházka, hry a stavění sněhuláků, závody v oblékání. Olympijské hry
  • VČELIČKY NA PROCHÁZCE
    Aby se maličké včeličky nerozlétly, pořídily si na pomoc stonožku 🙂
  • TŘI KRÁLOVÉ
    Tři králové zavítali do naší školky. Společně jsme si zazpívali a popřáli štěstí, zdraví …do roku 2023.
  • ZIMNÍ RADOVÁNKY
    Konečně nám napadl sníh.
  • VÁNOCE U VČELIČEK
    Včeličky také oslavily Vánoce a dárečků od Ježíška se také dočkaly. Všichni si to společně hezky užily 🙂
  • VÁNOCE U STONOŽEK
    Společně jsem si vyzkoušeli vánoční zvyky, ochutnali cukroví, zpívali koledy, ozdobili stromeček a dokonce k nám přišel i Ježíšek 🙂
  • MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA U STONOŽEK
    I letos navštívili naší školku Mikuláš, anděl a čertíci. Děti si připravily krásné básničky a písničky a za ně si vysloužily sladkou odměnu.
  • MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA U VČELIČEK
    I letos naší školku navštívil Mikuláš, anděl a čertíci. Děti si připravily krásné básničky a písničky a za ně si vysloužily sladkou odměnu.
  • LAMPIÓNOVÝ PRŮVOD
    Letos nám počasí přálo a průvod se opravdu povedl, počet účastníků se blížil k 200.
  • PODZIMNÍ TVOŘENÍ S RODIČI
    Milé maminky a tatínkové. Děkujeme za účast v podzimním tvoření, za Vaše úžasné nápady, inspiraci, čas a práci, kterou jste výrobkům věnovali. Jelikož byli všichni podzimníčci krásní a originální, nedokázali jsme vybrat nejlepšího, proto dostali odměnu všichni.
  • MÁME RÁDI OVOCE
    K podzimu také patří draci a sbírání jablíček ze stromů.
  • PODZIM U VČELIČEK
    Ani naše malé pilné včeličky na podzim nelení.
  • PODZIMNÍ PROCHÁZKA STONOŽEK
    Využili jsme příznivého počasí a společně nasbírali kaštany a žaludy pro zvířátka na zimu, které jsme pak odnesli do lesa.
  • Hudební vystoupení
  • NÁVŠTĚVA ŠKOLKY V OSVRAČÍNĚ
    V červnu jsme s dětma ještě navštívili školku v Osvračíně. Děti si prohlédly školku a strávily příjemné dopoledne plné her a soutěží. Velký zážitek byla i cesta vlakem. Všíchni jsme si to náramně užili.