Denní činnosti

• PRVNÍ SNÍH
    Včeličky na sněhu Dráčata na sněhu
  • DENTÁLNÍ HYGIENA U DRÁČAT
    Opět jsme si připomněli jak si správně čistit zoubky. Tentokrát se paní zubařka koukla jak si každý zoubky čistí. Pomocí kouzelného bonbónku bylo vidět, kdo si čistí pečlivě a kdo je lenoch 🙂
  • DRAČÍ JÓGA
  • LISTOPAD U DRÁČAT
    V listopadu spadalo listí a zvířátka a celý les se začal ukládat na zimu. Společně jsme les zamkli. Také jsme si pochutnali na výborném perníkovém Podzimníčkovi. Připomněli jsme si jak to bylo se Sv. Martinem a na jeho svátek upekli pouťové koláče.
  • LAMPIÓNOVÝ PRŮVOD
    V úterý 31.10. se uskutečnil Lampionový průvod naší obcí. Účast byla opět veliká. Děkujeme všem, kdo jste se zúčastnili našeho průvodu. Nálada byla veselá i strašidelná. Na konci cesty nechyběla sladká odměna. Také děkujeme hasičům, kteří nás na cestě doprovázeli a dávali pozor na naší bezpečnost.
  • PODZIMNÍČCI
    Děkujeme všem, kteří se zúčastnili naší soutěže o „Nejhezčího Podzimníčka“. Všechny výtvory byly úžasné, nápadité a krásné. Nedalo se vybrat nejhezčího Podzimníčka. Každý byl něčím originální. Proto byli nakonec oceněni úplně všichni. Děkujeme za váš čas a práci.
  • DRAČÍ HALLOWEEN
    Připomněli jsme si svátek “ Dušičky “ a Halloween. Uspořádali jsme strašidelné a veselé dopoledne plné her a soutěží. Nechyběla ani strašidelná svačinka a odměna.
  • DENTÁLNÍ HYGIENA U DRÁČAT
    I draci si musí čistit zoubky. Jak na to a co zoubkům škodí jsme se dozvěděli při ukázce dentální hygieny.
  • ŘÍJEN U DRÁČAT
    V říjnu nastalo babí léto, a zjistili jsme, že není drak jako drak. Také jsme oslavili Tomáškovo narozeniny.
  • I DRACI CVIČÍ JÓGU
    Jóga v podání malých draků 🙂
  • JAK SI VČELIČKY ČISTÍ ZOUBKY
    Dentální hygiena, povídání o zoubkách a jak je správně čistit.
  • Včeličky cvičí Jógu
    I včeličky se umí protáhnout. Cvičení s krtkem a jeho kamarády.
  • Včeličky a draci, první spadané listí
  • LAMPIÓNOVÝ PRŮVOD
  • ZÁŘÍ U DRÁČAT
    Překonali jsme adaptační období,upletli pavučinu přátelství a stavěli cestičky do školky. Oslava Jiříkovo narozenin Prohlídli jsme si školu, ředitelnu, kuchyň, jídelnu i tělocvičnu. Postavili jsme školku a zjistili kam co patří. Také malá ukázka ranních her. Hry s padákem – schovávali jsme kamaráda, poznávali barvy, lovili bonbóny… Oslava Honzíkovo narozenin. Procvičovali jsme orientaci v čase – roční období, dny ...