Denní činnosti

• VÝLET DO STAŇKOVA NA ZMRZLINU
    Konec školního roku jsme zakončili jak se patří. Vyjeli jsme vlakem do Staňkova, kde jsme se napřed nasvačili a pak šli na zmrzlinu. Byla výborná a všem moc chutnala. Zbývající čas jsme strávili na dětském hřišti. Volnou chvilku na nádraží si děti zkrátily hrou Na schovávanou. Výlet se povedl a všichni jsme si ho užili.
  • RŮZNÉ
    Hry na hřišti, divadelní představení v tělocvičně, tablo předškoláků.
  • NÁVŠTĚVA POLICIE
    Ke konci roku nás ještě navštívila Policie ČR. Děti mohly vidět ukázku zatčení, prohlédly si policejní auto, dozvědely se jaké vybavení polisté používají, popovídaly si o bezpečnosti a také si nechaly sejmout otisky prstů. Zábavné a poučné dopoledne se všem líbilo. Moc děkujeme za krásný zážitek.
  • INDIÁNSKÝ PIKNIK STONOŽEK
    Při cestování po světě jsme si zahráli i na Indiány. Využili jsme krásného počasí a vydali se na indiánskou výpravu s piknikem.
  • Výlet do ZOO v Plzni
    Počasí nám přálo a tak jsme si výlet skvělě užili. Zvířátka se neschovávala a tak jsme viděli lvi, opice, hady, velbloudy, hrocha, nosorožce, žirafy,….a spoustu dalších.
  • Týden dětské radosti u včeliček
    Malování na asfalt a indiánská výprava.
  • Dětský den v MŠ 2023
    Dnes jsme společně oslavili den dětí. Vydali jsme se na koupaliště, kde si pro nás žáci 8.třídy připravili dopoledne plné her a soutěží. Nechybělo ani opékání buřtů. Počasí bylo krásné a všichni jsme si to náramně užili. Děkujeme žákům a p. učitelce za přípravu a doprovod.
  • ČARODĚJNICKÝ REJ
    V pátek 28.4. jsme si ve školce uspořádali čarodějnický rej. Sešlo se plno čarodějnic a čarodějů a tak jsme strávili dopoledne plné soutěží. Prolézali jsme pavučinu, létali na koštěti a také poznávali hady, žáby a pavouky 🙂
  • STONOŽKY V KNIHOVNĚ
    V březnu jsme také navštívili místní knihovnu. Knihovnici p. Nové děkujeme za krásnou přednášku a prohlídku knihovny a knížek.
  • DIVADLO V DOMAŽLICÍCH
    Na konci března jsme se vypravili do Domažlic do MKZ na divadelní pohádku “ O Balynce, dobrém štěněti.“ Pro děti to byl krásný zážitek. Užily si nejen pohádku, ale i jízdu autobusem :-).
  • DIVADLO “ Jak Lesníčkovi uletěly včely do Bavorského lesa „
  • OSLAVA NAROZENIN U VČELIČEK
    Leontýnka slavila narozeniny se vším všudy. Přinesla dětem krásný dort, který byla škoda sníst 🙂 Nakonec nikdo neodolal a všem moc chutnal.
  • MASOPUSTNÍ PRŮVOD PO ZŠ
    Společně jsme se vydali na masopustní průvod po škole.
  • MAŠKARNÍ REJ U VČELIČEK
    I včeličky si umí zaskotačit. Dopoledne plné her a souteží si náramně užily.
  • MAŠKARNÍ REJ A MASOPUST
    V únoru jsme si uspořádali maškarní a masopustní rej plný souteží a her, nechyběl ani masopustní průvod po škole a masopustní koblížky ke svačině 🙂