Denní činnosti

• Vánoce v MŠ Lštění
  • Ukončení školního roku
    „Vyplouváme na prázdniny“ … –  děti  v naší školce se na závěr roku proměnily na námořníky. Lovily ryby, hledaly perly, vytahovaly kotvu, …  Došly na ostrov, kde na ně čekalo občerstvení, na zeleném ostrově plnily úkoly a na závěr našly poklad. Rozloučili jsme se s novými školáky a kamarády a hurá na prázdniny.
  • Námořníci
    V posledních červnových dnech jsme si u nás ve školce zahráli na námořníky. Připluli jsme na pustý ostrov, kde jsme se nejdříve museli posilnit, takže jsme si hned na pobřeží udělali piknik a následně jsme prozkoumali celý ostrov a okolí. Výprava se zdařila. Vše pak námořníci zpět na palubě naší zaoceánské lodi zdokumentovali pomocí kaštánků.
  • Návštěva hasičů
    Do naší školky přijeli hasiči. Děti si prohlédli hasičské auto, pobesedovaly s hasiči a vyzkoušeli si stříkání vody.
  • Oslavy Dne dětí
    Svátek dětí  jsme oslavili a náležitě si ho užili.
  • Školní výlet
    Náš školní výlet na hrad Švihov za pohádkou.
  • Sluníčkový týden
    Od 25.3. –  29.3. probíhal u nás ve školce týden veselých Sluníček. Užili jsme si spolu spoustu zábavy – soutěží a her, ale také jsme se dozvěděli mnoho nového. Nakonec dostaly všechny děti pochvalu za celotýdenní snahu o probuzení jarního Sluníčka.
  • Stavění májky
    V týdnu od 23.4. – 26.4. 2019 jsme přivítali první máj… vyrobili a upálili jsme zlou čarodějnici, opekli si špekáčky, přinesli, ozdobili a postavili májku u naší školky.
  • Knihovna
  • Karneval
    Školka ožila maškarním karnevalem. Po celé dopoledne si děti  užívaly hry, soutěže a nechyběla ani diskotéka. Všechny masky byly na závěr odměněny.
  • Sněhová nadílka
  • Zimní olympiáda
    Zimní olympiáda  – sněhová nadílka nám umožnila pořádně se vydovádět a zasoutěžit si na sněhu. Nechybělo vyhodnocení olympiády, odměny a diplomy pro sportovce.
  • Divadlo
    Do naší školky zavítalo divadlo Cesta do pohádek. Dětem se pohádky moc líbily a s chutí se zapojily do všech činností.
  • Vánoční besídka
  • Rozsvěcení stromu