Florbalový turnaj dívek

Ve čtvrtek 14. 11. 2019 v 7:50 se na nádraží v Blížejově sešlo sedm členek našeho týmu (Míša, Julča, Adéla, Martinka, Karla, Adriana, Magda) a paní učitelka Beránková.

Brzy přijel vlak, s kterým jsme jely do Domažlic. Ze zastávky jsme pěšky došly do sokolovny. Tam jsme se v šatně převlékly do dresů a za chvíli byl v hale začátek.

Hrálo sedm týmů (Blížejov, Staňkov, Bělá n. R., Nová škola Domažlice, Domažlice Komenského 17, Domažlice GJŠB a Horšovský Týn), rozdělených do skupin A a B.

První zápas jsme hráli s novou školou Domažlice, který dopadl 0:0 a při nájezdech 3:2, takže jsme získali jeden bod. Šli jsme na řadu jako třetí a potom jako osmé s Bělou, to jsme prohráli 0:5. Nejlepší ze skupin postoupil do semifinále, a pak do fiále.

Jelikož my jsme hrály o zápas míň než skupina A, naše umístění bylo mezi pátým a sedmým místem. Odešly na rozchod a pak na vlak zpět do Blížejova.