Atletický pohár rozhlasu

To, jaké bylo počasí oba dny, kdy se konal atletický pohár rozhlasu, by asi nejlépe popsal děda Komárek ze známého filmu Na samotě u lesa. Opravdu téměř celou dobu pršelo. Ve středu 10. 5. prakticky lilo nepřetržitě. Další den, kdy mladší kategorii (6. a 7. třída) na domažlickém atletickém stadionu vystřídala kategorie starší (8. a 9. třída), bylo o poznání lépe, ale přesto o déšť nebyla nouze. Nyní nešlo o čtyřboj, takže žáci povětšinou závodili v jedné nebo ve dvou disciplínách. Disciplíny byly stejné jako na čtyřboji, doplněné divácky velice atraktivní disciplínou a tou byla štafeta na 4x60m. Blížejovští opět předvedli, nejen dobré sportovní výkony, ale především velkou míru zodpovědnosti a nenastal jediný problém během celých závodů, za což si zaslouží stejnou pochvalu, jako za jejich sportovní nasazení.