Denní činnosti

• Dětský den
    Ve čtvrtek 30. května si pro nás 8. třída ze základní školy připravila dopoledne plné soutěží, her a úkolů, na konci nechyběla odměna.
  • Školní výlet
    Ve středu 5. června jsme se vydali na výlet na pohádkový statek. Ačkoliv cesta byla dlouhá a pro někoho byla zpět i vlivem horka uspávající, užili si všichni hezké dopoledne plné pohádek, pohádkových postav i krmení oveček. rbt bsh bsh bsh bsh
  • Čarodějnický slet
    Jak jsme si užili čarodějnické dopoledne v MŠ…
  • Exkurze Meclov
    Návštěva obou tříd MŠ «Meclovské zemědělské» a kravína v Srbech.
  • Návštěva 1. třídy ZŠ
    Jak předškoláci navštívili svoje kamarády školáky a zjistili, jak to ve škole chodí..
  • Vánoční nadílka I. třída
  • Masopust I. třída
    bty bty bty bty bty bty bty bty bty bty bty bty bty bty bty bty bty bty bty
  • Masopust II. třída
    Masopust ve II. třídě plný tance soutěží zakončených sladkou odměnou jsme si užili všichni.
  • Divadlo – zimní pohádka
  • Divadlo
  • Zima
    Konečně napadl sníh, a tak jsme mohli vyrazit postavit prvního letošního sněhuláka
  • Vánoční nadílka
    V pondělí před Vánoci i do školky přiletěl Ježíšek a nechal nám spoustu hezkých hraček, ze kterých měly děti velkou radost.
  • Mikuláš
    I nás navštívil letos Mikuláš s andělem a hlavně čertem, který postrašil hlavně nezbedníky, ale nakonec se dočkali balíčků s odměnami všichni.
  • Divadlo
    Před Vánoci nás navštívilo divadlo s čertovskou pohádkou, do které byly aktivně zapojeny i děti.
  • Divadlo „Maxipes Fík“
    V úterý 27. 11. jsme byli na povedeném divadle společnosti Krapet na pohádce Maxipes Fík. Propracované kulisy a pěkný příběh se dětem moc líbil.