Nástěnka VIII. třída

  • Informace k výuce
    Vážení rodiče, milí osmáci,na základě vládních opatření se od 14. října do 30. října 2020 uzavírají základní školy. Žáci budou nadále plnit školní povinnosti prostřednictvím distanční výuky v prostředí Google Classroom. Sledujte každodenně přístup do učebny, plňte zadané úkoly zaslané učiteli, připojujte se na on-line hodiny.  Plnění distanční výuky je ze zákona povinné!!! Vše bude klasifikováno. Obědy ve ...
  • Informace o školní docházce
    Dobrý den, na základě rozhodnutí Ministerstva školství byla školní docházka pro 8. ročník upravena takto: – 16. 10 — prezenční výuka (běžná docházka do školy dle rozvrhu)     19. – 23. 10. — distanční výuka (učebna Google Classroom)     22. 10. — ředitelské volno (nejde elektrický proud)     26. – 30. 10. — podzimní prázdniny V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte ...