• Projekt „72 hodin“
  • Soutěž 1. třída
    Děti měly do soutěže pořádané Evou Čepičkovou, autorkou knihy „Barunka z Borůvkového království“ zaslat obrázek na téma „Moje prázdninové dobrodružství“. Vyhrál vylosovaný obrázek a obrázek s nejvíce lajky. Vyhráli Matouš Vacík a Rozálie Paulová.
  • Soutěž „Piškvorky“
    V pondělí 31.10. se nejúspěšnější žáci 6.,7.,8. a 9. třídy z naší školy zúčastnili okresního kola v piškvorkách v Domažlicích. Finalisté z 9. třídy postupují ze 4. místa do krajského kola.
  • Exkurze Černošín, klášter Kladruby
    V úterý 25.10. se žáci 2. stupně zúčastnili exkurze na skládce odpadu v Černošíně a prohlídky kláštera v Kladrubech.
  • Projektový den 1. stupeň
    V úterý 25.10. před podzimními prázdninami proběhl na 1. stupni v jednotlivých třídách projektový den se zaměřením na správné třídění odpadů.
  • Dopravní hřiště 4. a 5. ročník
    V pondělí 17.10. se 4. a 5. třída zúčastnila dopravní akce na kolech na dopravním hřišti v Domažlicích. I přesto, že areál byl celé dopoledne zahalen v mlze, která snižovala viditelnost, všichni žáci dojeli v pořádku a bez zranění a svědomitě dodržovali dopravní předpisy.
  • Ateltický čtyřboj
    atleticky-ctyrbojStáhnout
  • Sportovní den 27.6.
    V pondělí 27.6. si žáci 9. ročníku připravili pro zbytek školy sportovní disciplíny u blížejovského koupaliště.
  • Divadlo pro 1. stupeň
    V pondělí 26.9. se žáci prvního stupně zúčastnili hudebního představení plného známých písniček.
  • Školní výlet 4. ročník, 6.A, B
  • Muzikál Mary Poppins
    V pondělí 26. září zhlédli žáci naší školy v Domažlicích muzikál Mary Poppins. Tohoto představení se jako diváci zúčastnili žáci 6.- 9. třídy v MKS, muzikál nacvičila ZUŠ Domažlice. Mary Poppins je britský muzikál, který byl poprvé uveden v roce 2004 v Londýně na námět pocházející z knih britsko-australské spisovatelky Pamely Lyndon Traversové a stejnojmenného hollywoodského filmu studia ...
  • Zahájení školního roku 2022/2023