OTEVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

platné pro školní rok 2021-22

od 1. 9. 2021

Provoz MŠ bude od 6,30 do 16,00 hodin.

• Do MŠ budou přijaty jen ty děti, které nevykazují žádné známky onemocnění (zvýšená teplota, kašel, rýma, únava.).
  • Pokud se některý z příznaků u dítěte vyskytne během dne, bude dítě umístěno do karantény a rodiče si ho musí neprodleně vyzvednout.
  • Rodiče nebudou vstupovat do třídy a do šatny pouze s rouškou a po jednom dítěti
  • Rodiče při čekání na dítě před školou budou dodržovat rozestupy a budou mít roušku.
  • Děti ve třídě a v areálu MŠ roušku mít nemusí.
  • Zaměstnanci MŠ roušku mít nemusí, ale mohou si ji vzít.
  • Po příchodu do MŠ rodiče i děti použijí dezinfekci na ruce a děti si ihned při vstupu do třídy umyjí a vydezinfikují ruce.
  • Mateřská škola se bude několikrát denně dezinfikovat, často větrat, vytírat dezinfekčními přípravky.
  • Stravování bude probíhat za přísných hygienických opatření, s dostatečnými rozestupy dětí. Dětem budou vydávat jídlo a pití učitelky, které budou mít rukavice. Vše připraví v kuchyni kuchařky, které budou mít také roušky a rukavice.
  • Polední odpočinek dětí bude s dostatečnými rozestupy lehátek.
  • Je zakázáno nosit do MŠ vlastní hračky, jídlo a jiné předměty.

Žádáme rodiče dětí, které budou nastupovat 1. 9. 2021 a v průběhu roku 2021-22 do MŠ a vrátili se bezprostředně z dovolené ze států s vysokým rizikem

nákazy covid-19, aby zvážili docházku dítěte do MŠ a odložili nástup dětí do MŠ.