Dopravní soutěž Domažlice

27.4.2023 vyjela osmi členná výprava naší školy na dopravní hřiště do Domažlic, aby se zde utkala s ostatními školami v dopravní soutěži. Soutěž se skládá ze 4 disciplín: jízda zručnosti, zdravověda, teoretická znalost pravidel silničního provozu – test a jízda po dopravním hřišti s dodržováním veškerých předpisů a pravidel. Okresnímu kolu předcházelo kolo školní, kam se mohl přihlásit kdokoliv, nejmladší však žáci 4. třídy. Školní kolo proběhlo 4.4.2023 a na jeho základě byli vybráni žáci a žákyně, kteří se na okresním kole umístili na skvělých místech.

Mladší kategorie (4. a 5. třída) 2 chlapci a 2 dívky obsadili krásné 8. místo ze 13 škol!

Starší kategorie (6. až 9. třída) 2 chlapci a 2 dívky obsadili vynikající 2. místo ze 7 škol!

Atmosféra uvnitř obou týmů byla skvělá, což dokazují i přiložené fotografie.