• Okresní kolo ASŠK ve vybíjené — Domažlice
    V úterý 14. dubna si naše děti přivezli DIPLOM za 5.  místo z okresního kola  soutěže ASŠK ve vybíjené.
  • Sportovní liga ZŠ – Minifotbal
    Sportovní liga ZŠ – Minifotbal — 10. dubna 2015                            D I P L O M
  • Velikonoční výzdoba
    Před velikonočními prázdninami přiravili naši žáci krásnou velikonoční výzdobu školy.
  • Pojď hrát baseball
    Ve středu 4. března si naši žáci 1. až 4. ročníku v tělocvičně vyzkoušeli hru baseballu pod vedením zkušeného lektora. Tato akce proběhla v rámci projektu «Pojď hrát baseball».                                                 P L A K Á T
  • Tříkrálová sbírka 2015
    V pátek 9.ledna provedly děti naší školy, pod vedením pedagogů, «Tříkrálovou sbírku» v rámci Blížejova. Při této sbírce bylo vybráno 9543 korun, všem srdečně děkujeme!!!
  • Lyžařský výcvik 2015
    Na lyžařský výcvik žáci 7., 8. a 9. třídy vyjeli z blížejovského nádraží v neděli 25. 1. 2015 v 9:30h. Na místě všichni účastníci shromažďovali své tašky, lyže a snowboardy do auta, které jim zavazadla vyvezlo až na Pancíř. Poté všichni nastoupili do vlaku, kde se opět shledali s žáky a kamarády ze školy v Poběžovicích. Cesta vlakem vedla ...